Poštovné v ČR a SK zdarma!

Bílé bavlněné pyžamo s jemným potiskem

Bílé bavlněné pyžamo s jemným potiskem - Elegance a pohodlí pro vaše noční odpočinkové rituály.


Vnesete do svého spánku pohodlí a útulno s našim pyžamovým setem (set obsahuje 3 díly: kraťasy, košile s krátkým rukávem a pouzdro).

Tento pyžamový set je ideální pro všechny milovníky přírody, zvířat, kvality a pohodlna.

Látka použitá na tento pyžamový set je 100% měkká bavlna, což zaručuje příjemný spánek jak v bavlnce.

Souprava obsahuje 3 díly: kraťasy s elastickým pasem, košili s krátkým rukávem a pouzdro.

Varianta
Skladem
1 200 Kč
Kategorie: Pyžamové sety

Kromě pyžama je součástí i ladící pouzdro se stejným potiskem. Velikost je ideální pro uložení kosmetiky a dalších drobností.

Potisk je zářivý díky použití přírodních barev a materiálů. Každé pyžamo je jedinečné a látka, z které pyžama šijeme je tištěna také ručně, tradičním blokovým tiskem. To každému kousku dodává osobitost a kouzlo.

Celkově je naše bílé bavlněné pyžamo s potiskem zvířat nezbytným doplňkem pro každého, kdo miluje přírodu, přírodní barvy a chce svému nočnímu oblečení dodat jedinečný a stylový vzhled. Pohodlná látka, stylový design a odpovídající pouzdro dělá tuto sadu všestrannou a pohodlnou součástí vašeho šatníku. 

Poznámka: Vzhledem k použití přírodních barviv může docházet ke ztrátě barvy při praní. Doporučujeme prát odděleně od ostatního prádla a používat studenou vodu. Při sušení se vyhněte sušičce a přímému slunečnímu záření. Vše je tištěno ručně, a proto se můžou naskytnout malé odchylky.

Zpět do obchodu