Poštovné v ČR a SK zdarma!

Bílé bavlněné pyžamo s jemným potiskem

Bílé bavlněné pyžamo s jemným potiskem - Elegance a pohodlí pro vaše noční odpočinkové rituály
Vnesete do svého spánku pohodlí a útulno s našim pyžamovým setem (set obsahuje 3 díly: kraťasy, košile s krátkým rukávem a pouzdro). Tento pyžamový set je ideální pro všechny milovníky přírody, zvířat, kvality a pohodlna.

Látka použitá na tento pyžamový set je 100% měkká bavlna, což zaručuje příjemný spánek jak v bavlnce. Souprava obsahuje3 díly: kraťasys elastickým pasem, košily s krátkým rukávem a pouzdro.

Varianta
Skladem
Kód: 80/M
1 200 Kč
Kategorie: Pyžamové sety
100% bavlna
Kvalitní materiály
100% bavlna a přírodní barvy
Garance autentičnosti
Budete se cítit svá
originální kousky pro každou ženu
postovne zdarma
Poštovné zdarma
na všechny objednávky

Vnesete do svého spánku pohodlí a útulno s našim pyžamovým setem (Souprava obsahuje 3 díly: kraťasy s elastickým pasem, košily s krátkým rukávem a pouzdro.). Tento pyžamový set je ideální pro všechny milovníky přírody, elegance, kvality a pohodlna. Knoflíky jsou buď dřevěné nebo mušličkové.

Látka použita na tento pyžamový set je 100% bavlna.  

Kromě pyžama je součástí i ladící pouzdro se stejným potiskem. Velikost je ideální pro uložení kosmetiky a dalších drobností.

Potisk je zářivý díky použití přírodních barev a materiálů. Každé pyžamo je jedinečné a látka, z které pyžama šijeme je tištěna také ručně, tradičním blokovým tiskem. To každému kousku dodává osobitost a kouzlo.

Celkově je naše bílé bavlněné pyžamo s potiskem zvířat nezbytným doplňkem pro každého, kdo miluje přírodu, přírodní barvy a chce svému nočnímu oblečení dodat jedinečný a stylový vzhled. Pohodlná látka, stylový design a odpovídající pouzdro dělá tuto sadu všestrannou a pohodlnou součástí vašeho šatníku. 

Poznámka: Vzhledem k použití přírodních barviv může docházet ke ztrátě barvy při praní. Doporučujeme prát odděleně od ostatního prádla a používat studenou vodu. Při sušení se vyhněte sušičce a přímému slunečnímu záření. Vše je tištěno ručně, a proto se můžou naskytnout malé odchylky.

Zpět do obchodu