Poštovné v ČR a SK zdarma!

Zelené pyžamo safari se zvířecím potiskem

Zelené pyžamo safari se zvířecím potiskem - Styl a pohodlí pro vaše noční odpočinkové rituály

Vnesete do svého spánku pohodlí a útulno s našim pyžamovým setem (set obsahuje 4 díly: kalhoty, košile, kraťasy a pouzdro). Tento pyžamový set je ideální pro všechny milovníky přírody, zvířat, kvality a pohodlna.

Látka použitá na tento pyžamový set je 100% měkká bavlna, což zaručuje příjemný spánek jak v bavlnce. Souprava obsahuje košili s dlouhým rukávem, dlouhé kalhoty s elastickým pasem, kraťasy s elastickým pasem a pouzdro. 

Varianta
Skladem
1 500 Kč
Kategorie: Pyžamové sety

 

Součástí setu je i ladící pouzdro se stejným potiskem. Velikost je ideální pro uložení kosmetiky a dalších drobností.

Potisk je zářivý díky použítí přírodních barev a materiálů. Každé pyžamo je jedinečné a látka, z které pyžama šijeme je tištěna také ručně, tradičním blokovým tiskem. To každému kousku dodává osobitost a kouzlo.

Celkově je naše Safari zelené pyžamo s potiskem zvířat nezbytným doplňkem pro každého, kdo miluje přírodu, přírodní barvy a chce svému nočnímu oblečení dodat jedinečný a stylový vzhled. Pohodlná látka, stylový design a odpovídající pouzdro dělá tuto sadu všestrannou a pohodlnou součástí vašeho šatníku. 

Poznámka: Vzhledem k použití přírodních barviv může docházet ke ztrátě barvy při praní. Doporučujeme prát odděleně od ostatního prádla a používat studenou vodu. Při sušení se vyhněte sušičce a přímému slunečnímu záření. Vše je tištěno ručně, a proto se můžou naskytnout malé odchylky.

Zpět do obchodu