Poštovné v ČR a SK zdarma!

Květinové retro pyžamo

Květinové retro pyžamo - Vintage styl pro dokonalý noční odpočinek!

Naše retro pyžamo s potiskem květin je zpět v plné síle a přináší do vaší noční kolekce unikátní šarm a stylový vzhled.

S jeho krátkými kraťasy, košilí s krátkým rukávem a dokonce i pouzdrem ve stejném designu, toto pyžamo nabízí kompletní retro zážitek.

Potisk květin dodává tomuto pyžamu zvláštní kouzlo a romantiku.

Jeho vzor vytváří dojem živých květin, které oživují celý design.

Každý detail byl pečlivě navržen s důrazem na autenticitu retro stylu, který vás přenese do doby nostalgických pohlednic a vzpomínek.

 

Varianta
Skladem
1 500 Kč
Kategorie: Pyžamové sety

 

Naše retro pyžamo s potiskem květin nejenže vypadá úžasně, ale také nabízí pohodlí a volnost pohybu. Krátké kraťasy a košile s krátkým rukávem jsou ideální pro letní období, kdy hledáte lehký a vzdušný oděv pro spánek. Materiál je měkký na dotek a příjemný na nošení, abyste si užili klidný a relaxační spánek.

Pouzdro ve stejném designu je praktickým doplňkem tohoto pyžama. Můžete jej použít pro uložení svých drobností, jako jsou klíče nebo mobilní telefon, a zároveň se bude perfektně hodit k celkovému vzhledu pyžama.

Kvalita je pro nás velmi důležitá, proto jsme pečlivě vybrali materiál, který je odolný a zároveň příjemný na nošení. Naše retro pyžamo s potiskem květin je vyrobeno z vysoce kvalitních a prodyšných látek, které zajišťují maximální pohodlí a trvanlivost.

Nechte se unést do světa retro módy a pořiďte si naše úžasné retro pyžamo s potiskem květin. Užijte si dokonalý noční odpočinek a nostalgický šarm v jednom kousku oblečení! Buďte styloví a pohodlní s naším neodolatelným retro pyžamem!


Poznámka: Vzhledem k použití přírodních barviv může docházet ke ztrátě barvy při praní. Doporučujeme prát odděleně od ostatního prádla a používat studenou vodu. Při sušení se vyhněte sušičce a přímému slunečnímu záření. Vše je tištěno ručně, a proto se můžou naskytnout malé odchylky.

Zpět do obchodu