Poštovné v ČR a SK zdarma!

Květinový kabát (M a L)

Pokud hledáte jedinečný a všestranný kus oblečení, který byste mohli přidat do svého šatníku, tento oranžový kabát s blokem kantha je perfektní volbou. Ano, má KAPSY! Tento oboustranný kabát má dvě odlišné strany, jednu zdobí krásný oranžový květinový a geometrický potisk a druhou jediný oranžově barvený povrch. Je to perfektní volba pro ty, kteří chtějí změnit svůj styl, aniž by museli investovat do více kusů oblečení.

Kantha steh, tradiční vyšívací technika, která pochází z Indie, je přítomna v látce tohoto kabátu a přidává další vrstvu detailů a textury. Steh vytváří prošívaný efekt, který nejen vypadá vizuálně přitažlivě, ale také dodává oděvu extra teplo a útulnost.

Design kabátu s květinovým blokovým potiskem je nadčasová klasika, která nikdy nevyjde z módy. Přírodní barviva se po staletí používají k vytváření úžasných a složitých vzorů na tkaninách. Květinové a geometrické potisky na jedné straně kabátu jsou poutavé a jedinečné, což z něj dělá dokonalý elegantní kousek.

Reverzibilní vlastnost tohoto kabátu mění hru. Můžete snadno přepínat mezi dvěma různými stranami a vytvořit dva zcela odlišné vzhledy. Noste jej s květinovou stranou ven pro živý a hravý styl, nebo se rozhodněte pro zářivě oranžovou stranu pro jemnější a elegantnější vzhled.

Kabát je také vybaven kapsami, které dodávají designu další úroveň funkčnosti. Můžete snadno nosit telefon, peněženku nebo jiné drobnosti, aniž byste se museli starat o samostatnou tašku.

Celkově je oranžový kabát Kantha nezbytným doplňkem každého módního šatníku. Jeho oboustranný design, tradiční vyšívací techniky a krásný květinový blokový potisk z něj dělají výrazný kousek, který jistě zaujme. Ať už se oblékáte pro zvláštní příležitost nebo jen vyřizujete pochůzky, tento kabát pozvedne každý outfit na další úroveň.

Skladem
Kód: 45
2 800 Kč
Kategorie: Kantha Kabáty
Hmotnost: 1 kg
Velikost: M a L
100% bavlna
Kvalitní materiály
100% bavlna a přírodní barvy
Garance autentičnosti
Budete se cítit svá
originální kousky pro každou ženu
postovne zdarma
Poštovné zdarma
na všechny objednávky

Pokud hledáte jedinečný a všestranný kus oblečení do svého šatníku, tento oranžový kabát kantha je perfektní volbou. Tento oboustranný kabát má dvě odlišné strany, jednu zdobí krásný oranžový květinový a geometrický potisk a druhou jediný, zářivě oranžový povrch. Je to perfektní volba pro ty, kteří chtějí změnit svůj styl, aniž by museli investovat do více kusů oblečení.

Kantha steh, tradiční vyšívací technika, která pochází z Indie, je přítomna v látce tohoto kabátu a přidává další vrstvu detailů a textury. Steh vytváří prošívaný efekt, který nejen vypadá vizuálně přitažlivě, ale také dodává oděvu útulnost.

Design kabátu s květinovým blokovým potiskem je nadčasová klasika, která nikdy nevyjde z módy. Přírodní barviva, která se používají po staletí, vytvářejí na látce ze 100% bavlny úžasné a složité vzory. Květinové a geometrické potisky na jedné straně kabátu jsou poutavé a jedinečné, což z něj dělá dokonalý elegantní kousek.

Reverzibilní vlastnost tohoto kabátu je výhodou. Můžete snadno přepínat mezi dvěma různými stranami a vytvořit dva zcela odlišné styly. Noste jej s květinovou stranou ven pro živý a hravý styl, nebo se rozhodněte pro oranžovou stranu pro jemnější a elegantnější vzhled.

Kabát je také vybaven kapsami na jedné ze stran, které dodávají designu další úroveň funkčnosti. Můžete snadno nosit telefon, peněženku nebo jiné drobnosti.

Celkově je oranžový kabát Kantha nezbytným doplňkem každého módního šatníku. Jeho oboustranný design, tradiční vyšívací technika a krásný oranžový blokový potisk z něj dělají výrazný kousek, který jistě zaujme. Ať už se oblékáte pro zvláštní příležitost nebo jen vyřizujete pochůzky, tento kabát pozvedne každý outfit na další úroveň.

Chcete vědět více?

O technice blockprintu si také můžete přečíst na našem blogu: https://desifirangan.com/2020/03/04/bagh-an-introduction-to-block-printing/

Mimochodem, pokud nás někdy plánujete navštívit v Indii, nezapomeňte nám dát vědět. Rádi vás pohostíme a věřím, že budete chtít prozkoumat město Amritsar, kde sídlíme.

Zpět do obchodu